elnovis yaskawa LT

Naujasis „MICRO PLC“

Modernus, kompaktiškas ir greitas

Su naujuoju „MICRO“, 2016 m. vykusioje „SPS IPC Drives“ parodoje „VIPA Controls“ pristatė labai kompaktišką ir labai greitą MICRO valdymo sistemą. Konstrukcija tikrai kelia susižavėjimą ir suteikia visiškai naujas naudojimo ir būsenos pateikimo galimybes. Todėl MICRO PLC yra naujos VIPA valdiklių kartos pradžios ženklas.

Pristatydami naują „VIPA Controls“ sukurtą MICRO PLV pateikėme naują produktų seriją ir dar kartą pakėlėme VIPA MICRO valdiklių segmentą į naują lygį. Suprojektuotas kaip atskiras PLV, jis išsiskiria savo moderniu dizainu, kompaktišku dydžiu, puikiomis eksploatacinėmis savybėmis ir dideliu kanalų tankiu. Todėl naudotojas gauna ne tik įvairias funkcijas, bet ir mažai vietos užimantį elementą už labai patrauklią kainą. Naujasis MICRO PLC pakeis puikiai pasiteisinusį, bet jau senstantį „System 100V“.

Dizaino revoliucija

MICRO PLC yra sumontuotas naujas ekranas ir naudojama nauja valdymo koncepcija, iš karto suteikianti naudotojui svarbiausią sistemos valdymo informaciją. Tam pateikimo ir valdymo elementai yra orientuoti į svarbiausius praktikoje naudojamus parametrus. Todėl galutinis gaminys gavo modernią ir funkcionalią konstrukciją, kuri automatizavimo pasaulyje yra unikali.

Naujasis „MICRO“, kaip sufleruoja pats pavadinimas, yra itin kompaktiškas. Nauji sprendimai yra susiję su eksploatacinėmis savybėmis ir vietos reikalavimais, bei dydžio ir bendros kainos optimizavimu. Plotis siauresnis nei 72 mm, todėl VIPA MICRO PLC yra iki 50 % mažesnis už standartinius MICRO valdiklius.

Greitas ir dar greitesnis MICRO

Kartu su kompaktiškumu, naujojo MICRO unikalumas paremtas SPEED7 technologija, užtikrinančia didžiausius taktinius greičius ir greitą programų apdorojimą. Dėl to galimas greitas duomenų apdorojimas, pvz., tikslus padėties nustatymas ir įvairių valdymo užduočių atlikimas. Papildomą 48 Mb/sek. duomenų perdavimo greitį suteikia greita jungtinė plokštės šyna. Kadangi centrinio procesoriaus efektyvumas prilygsta didesnio procesoriaus efektyvumui, šiai dienai MICRO PLC yra greičiausias MICRO valdiklis visoje valdiklių rinkoje.

Didelis kanalų tankis

Papildomas teigiamas veiksnys yra didelis MICRO kanalų kiekis. Su plokštėje integruotų 30 skaitmeninių ir analoginių įėjimo / išėjimo kanalų, suteikia įvairias panaudojimo parinktis ir gali būti naudojamas kaip atskiras centrinis procesorius arba gali būti išplėstas iki aštuonių modulių. Kai gaminys bus pristatytas rinkai, bus skaitmeniniai moduliai (16DI, 16DO, 16DIO ir 8 DO relė), kurie bus nuolatos papildomi puikiai užsirekomendavusių modulių tipais. Maksimaliai išplėtęs modulį, naudotojas turės iki 158 įėjimo / išėjimo kanalų, skirtų automatizavimo užduotims.

Tvirtą laikymą užtikrina spyruoklinių kontaktų technologija

MICRO jungiamieji kištukai gali būti išimti po vieną, galima atlikti nuoseklų pirminį paleidimą. Dėka patogios įstatymo technologijos juos galima greitai ir lengvai keisti ir įstatyti nenaudojant įrankių. Tai sumažina įrenginių ir sistemų prastovų laiką, bei pagreitina techninę priežiūrą. Be to kaiščiuose sumontuoti spyruokliniai kontaktai, todėl ne tik galima greitai prijungti laidus, bet jie taip pat atsparūs vibracijoms. Todėl nereikia pakartotinai priveržti srieginių jungčių.

Paprastesnė diagnostika

Įėjimo / išėjimo LED sumontuoti tiesiai ant atitinkamo kištukinės jungties, todėl naudotojas gali greitai ir aiškiai žinoti kanalo būseną net ir esant tokiam dideliam kanalų skaičiui. Be to, MICRO turi integruotą žiniatinklio serverio funkciją, suteikiančią galimybę naudojantis išmaniuoju telefonu, nešiojamuoju kompiuteriu ir pan. pasiekti duomenų, diagnostikos ir būsenos sąsajas, bei laisvai nustatyti vizualizavimo projektus.

Sąsajos, ryšiai ir atmintis

Yra aktyvus 2 prievadų perjungiklis, skirtas prieigai internetu, programavimui ir ryšiams. Todėl MICRO funkcijų ribos gali būti išplėstos funkcijomis, kurios bus pateiktos papildomai. Tai bus galima atlikti naudojant programinės-aparatinės įrangos naujinimus.

BE standartinių eterneto protokolų, pvz., Modbus TCP ar S7 ryšio, MICRO gali naudoti PROFINET. Tai reiškia, kad iki aštuonių PROFINET prietaisų gali būti lengvai prijungti ir (arba) MICRO gali būti integruotas kaip „I-Device“ PROFINET topologijoje. Naudotojas taip pat turi galimybę naudoti PROFIBUS pagalbinę funkciją, PtP ir MPI su išplėtimo moduliu. Kitos SLIO sistemos funkcijos, pavyzdžiui, didesnė atmintis arba „Fieldbus“ ryšiai gali būti įjungti, jei reikia, naudojant kelis apdovanojimus pelniusią „VIPA Set Card“ (VSC), kuri yra unikali automatizavimo pasaulyje.

Bazinėje versijoje MICRO turi 64 kB darbinę atmintį, kurią galima išplėsti maks. iki 128 kB naudojant VSC. Didelis MICRO ir visų dabartinių VIPA procesorių privalumas yra liekamoji atmintis. Nutrūkus elektros tiekimui duomenys ir būsena yra įrašomi ir nereikia daugiau imtis jokių veiksmų. Tai supaprastina programos struktūrą, bei suteikia didelį papildomą privalumą gamintojams ir operatoriams.

Be to, kompaktiškas VIPA mažas valdiklis turi toliau nurodytas papildomas naudingas funkcijas: SNTP, impulsų serijos išėjimas, MRP klientas, PNIODiag FB126.

Pritaikymas

Naujas MICRO PLC gali būti naudojamas kaip didelio našumo mažas arba mikro valdiklis nuosekliose ir specialiose mašinų konstrukcijose, bei kaip centrinis arba decentralizuotas įrangos valdymas. Dėl savo kompaktiško dydžio, jis puikiai tinka pastatų automatizavimui ir pagalbiniuose paskirstymo įrenginiuose.

Atsisiųskite lankstinuką anglų kalba (.PDF)