elnovis yaskawa LT

Panelės HMI

„VIPA Controls“ sukūrė ir suprojektavo dvi naujas skydelių serijas: „cloudPanel“ ir „smartPanel“, skirtas lygiuotis į esamas ir būsimas vizualizavimo rinkos vystymosi perspektyvas. Frankonijos automatizavimo specialistas sutelkė savo dėmesį į ateities technologijas, pavyzdžiui, „Cloud“, „WebVisu“ ir „Co“. Planuojama, kad nauji skydeliai sandėlius pasieks 2018 m. pradžioje.

Dviejų naujų skydelių „cloudPanel“ ir „smartPanel“ serija ne tik įnešė naujovių į automatizavimo rinką savo nauju dizainu, bet ir suteikė daug naujų funkcijų ir akcentų. Dėmesys buvo skirtas ne tik didelio našumo aparatinei įrangai, pvz., procesoriui ir atminčiai, specialus dėmesys buvo skirtas panaudojimo ir tinklo galimybėms. Didelės raiškos ekranas su plataus ekrano technologija ir platus jungčių pasirinkimas užbaigia šių skydelių aprašymą. Abiejų skydelių serijos bus pateikiamos su 4,3", 7" ir 10“ ekranais.

Rodyti daugiau

„VIPA Touch Panel“ skydelių šeima skirta visiems sprendimams gamykloje, procesų ir pastatų automatizavime. „VIPA Touch Panel“ skydelis yra išliejamas iš aliuminio, todėl jie mechaniškai yra tvirti. Priekinė dalis turi IP65 apsaugą, todėl jie yra atsparūs sudėtingoms pramoninėms aplinkoms.

Serijoje yra pateikiami ekranai nuo 6,5" TFT iki 12" TFT spalvoti ekranai. Dėl savo kompaktiškos konstrukcijos, „VIPA Touch Panel“ skydelius taip pat galima naudoti ribotose erdvėse. Skydelius galima montuoti horizontaliai arba vertikaliai.

Rodyti daugiau

Naujieji „ecoPanel“ skydeliai suteikia visiškai naujas patrauklias galimybes mechanikos ir sistemų inžinieriams: efektyvią vizualizaciją už patrauklią kainą: Galimi įvairūs pritaikymai. „ecoPanel“ serija ne tik išsiskiria savo patikimumu ir efektyvumu, bet ir neprilygstamu kainos ir našumo santykiu. Mes taip pat atkreipėme dėmesį į gaminių ilgaamžiškumą ir kokybę. Tai pasiekėme naudodami specialią konstrukciją, kuriai nereikia ventiliatoriaus ir disko. Tai reiškia, kad viduje nėra judančių dalių.

„VIPA ecoPanel“ kartu su „Movicon Basic“ (visa versija + neribota „Basic“ licencija) siūlo išskirtinius privalumus. Programinė įranga orientuota į galingą „Movicon“ technologiją, pateikiamą supaprastinta forma ir į patogią naudotojui redagavimo aplinką. Tai suteikia dideles išplėtimo galimybes ir labai padidina kiekvieno projekto našumą.

Rodyti daugiau

Pramoninių kompiuterių derinimas su pažangiausiomis ir našiausiomis funkcijomis, bei „Touch Panel“ su idealiomis rodymo sąlygomis suteikia naudotojui galimybę sukoncentruoti didelį našumą į mažiausią erdvę. Naujausia „Intel Atom“ procesoriaus technologija, didelė integruota darbinė atmintis ir ekrano raiška iki „Full HD“ įrengti 21,5” skydelyje su kompiuteriu yra tikrai pažangi sistema. Skydeliai taip pat turi įvairias naudingas sąsajas, kaip ir „VIPA Touch Panel“. Iš anksto įdiegta operacinė sistema „Windows Embedded Compact 7“ arba „Windows Embedded Standard 7“ yra pažangiausios operacinės sistemos kompiuterių pasaulyje. Naudojimui savo programų vizualizacijai arba galima naudoti papildomai pasirenkamą iš anksto įdiegtą „Movicon“ vizualizavimo įrankį.

Rodyti daugiau

Line displays are used for the operation and monitoring of process parameters in machinery, plant and buildings.

TD 03 – tekstinis ekranas

TD 03 – Tekstinis ekranas

Kompaktiškas VIPA tekstinis ekranas TD 03 yra skystųjų kristalų ekranas su foniniu apšvietimu, skirtas pranešimų tekstams. Įėjimai ir išėjimai, bei procesų parametrai gali būti nustatomi ir keičiami naudojant membraninius klavišus. Pranešimų konfigūravimas ir parametrų blokas sudaromas naudojant VIPA „TD-Wizard“ įrankį. Galimos meniu kalbų parinktys: anglų k. ir vokiečių k. Tekstinis ekranas yra skirtas naudoti kartu su VIPA procesoriais 11x, 21x, 31x, 51x ir „Siemens“ S7-300/400 procesoriais.

OP 03 – Operatoriaus skydelis

OP 03 – Operatoriaus skydelis

VIPA operatoriaus skydelis OP 03 yra skirtas nedidelių sprendimų valdymui ir stebėjimui naudojant VIPA procesorius 11x, 21x, 31x, 51x ir „Siemens“ S7-300/400 procesorius. Iki septynių OP skydelių gali būti prijungta prie procesoriaus ir iki 2 procesorių prie OP 03 naudojant pranešimų perdavimo sąsają (MPI). Veikimo pranešimų ir duomenų valdymui bei apdorojimui skirta 256 kB naudotojui prieinama atmintis. Projekto planavimas atliekamas naudojant „VIPA OP-Manager“ arba „Siemens ProTool“.

OP 03 – „Commander Compact“

CC 03 – Commander Compact

„VIPA Commander Compact CC 03“ yra integruotas PLV procesorius, programuojamas naudojant „Siemens STEP7“. Be 128 kB naudotojui prieinamos atminties, procesorius turi 16/24/32 kB programai skirtą atmintį ir 24/32/40 kB įkeliamą atmintį (priklausomai nuo versijos). Be to, yra integruota16 skaitmeninių įėjimų ir išėjimų. CC 03 yra plečiamas naudojant iki keturių 100V arba 200V modulių (160 skaitmeninių įėjimų / išėjimų arba atitinkamai palaiko iki 32 analoginių įėjimų / išėjimų).

Rodyti daugiau