elnovis yaskawa LT

Programuojami loginiai valdikliai VIPA

Modernus, kompaktiškas ir greitas

Su naujuoju „MICRO“, 2016 m. vykusioje „SPS IPC Drives“ parodoje „VIPA Controls“ pristatė labai kompaktišką ir labai greitą MICRO valdymo sistemą. Konstrukcija tikrai kelia susižavėjimą ir suteikia visiškai naujas naudojimo ir būsenos pateikimo galimybes. Todėl MICRO PLC yra naujos VIPA valdiklių kartos pradžios ženklas.

Pristatydami naują „VIPA Controls“ sukurtą MICRO PLV pateikėme naują produktų seriją ir dar kartą pakėlėme VIPA MICRO valdiklių segmentą į naują lygį. Suprojektuotas kaip atskiras PLV, jis išsiskiria savo moderniu dizainu, kompaktišku dydžiu, puikiomis eksploatacinėmis savybėmis ir dideliu kanalų tankiu. Todėl naudotojas gauna ne tik įvairias funkcijas, bet ir mažai vietos užimantį elementą už labai patrauklią kainą. Naujasis MICRO PLC pakeis puikiai pasiteisinusį, bet jau senstantį „System 100V“.

Rodyti daugiau

Pristatydama visiškai naujai sukurtą įėjimo / išėjimo valdymo sistemą SLIO®, VIPA dar kartą nustatė naują automatizavimo pramonės standartą. Dėka savo modulinės ir itin kompaktiškos konstrukcijos, SLIO gali realizuoti beveik bet kokį automatizavimo sprendimą paprasčiau ir svarbiausia ekonomiškiau.

SLIO gali būti jungiamas ir naudojamas kartu su įrengtomis VIPA sistemomis.

Tai vienas iš efektyviausių ir modernių centralizuotų įėjimo / išėjimo sistemų, kurias galite rasti rinkoje. Jis apjungia puikų funkcionalumą ir gudrią mechaninę koncepciją itin kompaktiškoje konstrukcijoje.

Rodyti daugiau

300S+ naudojama SPEED7, todėl ši sistema yra viena greičiausių ir efektyviausių, µC paremtų sistemų pasaulyje, programuojama naudojant WinPLC7 ir (arba) „Siemens“ STEP7.

Procesorius su SPEED7 technologija įtikino mūsų klientus ne tik išskirtinius greičiu. Reagavimo ir signalo apdorojimo trukmė gali būti padidinta, jei reikia, naudojant VIPA pateikiamą „SPEEDbus“.

Unikali VIPA MemoryManagement (atminties išplėtimo koncepcija) suteikia galimybę pritaikyti atmintį tiesiog pakeičiant „MicroMemoryCard“ kortelę nekeičiant procesoriaus. Mūsų visame pasaulyje pripažinta „AdvancedKnowHow-Protect“ funkcija yra skirta jūsų žinių apsaugai. Patrauklus integruotų ryšių sąsajų pasirinkimas, pvz., eterneto, užtikrina patogumą ir universalumą.

Itin pažangus: Mūsų 300S+ procesorius veikia be papildomos atminties kortelės. Jeigu reikia, priklausomai nuo procesoriaus tipo, integruota darbinės atminties kortelė gali būti atskirai išplėsta iki 8 Mb naudojant VIPA MCC (MemoryConfigurationCard) kortelę. 300S+ tobulėja kartu su jūsų programavimo galimybėmis. Visi 300S+ procesoriai yra standartiškai pateikiami su eternetu, skirtu PG/OP ryšiui.

Mūsų 300S+ COMPACT procesoriaus su integruota SPEED7 technologija ir įėjimo / išėjimo periferiniu įtaisu puikiai tinka riboto biudžeto projektams. Mūsų 300S+, dėka didelio apdorojimo greičio, keičiamos atminties ir išskirtinių ryšių galimybių, tinka beveik visoms užduotims.

Rodyti daugiau