elnovis yaskawa LT

19. 08. 26
posted by: Super User
Peržiūros: 936

UAB ELNOVIS atstovauja pasaulyje gerai žinomą pavarų gaminoją YASKAWA. YASKAWA – tai įmonė, kurios darbuotojus vienija bendra išmaniosios ateities vizija ir pažangių technologijų, taupančių laiką ir energiją, naudojimas. Mums kiekviena diena yra progreso siekimo iššūkis.

Mūsų tikslas yra prisidėti prie visuomeninės evoliucijos, gerinant jos vykdomą veiklą, didinti pramonės ir mūsų kasdienio gyvenimo efektyvumą ir produktyvumą. Todėl natūralu, kad skatiname atsinaujinančius šaltinius, siekdami užtikrinti sveiką aplinką – tvarią planetą mums visiems.

YASKAWA siūlo mechatronikos ir robototechnikos sprendimus Europoje, Vidurio Azijoje, Afrikoje ir NVS šalyse įsikūrusioms įmonėms. Dukterinės įmonės įsikūrusios šiuose regionuose ir Europos gamybinėse zonose, todėl lengvai pasiekiama rinkos dalyviams.

Pavarų judesio valdymas

YASKAWA dažnio keitikliai, servo pavaros, mašinų valdikliai, PLV ir žmogaus–mašinos sąsajos (HMI), bei specialios klientų poreikiams pritaikytos pavaros ir valdymo sistemos per daugelį metų įrodė savo vertę. Mūsų patirtis su universaliais automatikos sprendimais ir kompetencija įvairiose pramonės šakose bei įvairių sprendimų pritaikymas, leidžia mums būti kvalifikuotu sistemų sprendimų vystymo partneriu. Visas YASKAWA gaminių portfelis suteikia galimybę klientams įsigyti valdiklius ir galingas sistemas iš vieno tiekėjo.